Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

Kadra i kwalifikacje

PRACOWNICY HUBALA W ROKU SZKOLNYM 2017/18

Michał Wilniewczyc – Dyrektor, n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Jolanta Lewandowska – Wicedyrektor, n-l dyplomowany (chemia, fizyka), oligofrenopedagog

Janusz Chrzanowski – Wicedyrektor,  n-l dyplomowany (informatyka, przedmioty zawodowe -mechaniczne), oligofrenopedagog

Andrzej Harbart – n-l  dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne, bhp), Kierownik Szkolenia Praktycznego

Halina Buzalska- Łuczyńska – Główna Księgowa

 

Wasim Awais – n-l mianowany (j. angielski)

Mariusz Białkowski – n-l dyplomowany (geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie), oligofrenopedagog

Żaneta Borkowska – n-l dyplomowany ( historia, wiedza o społeczeństwie),  oligofrenopedagog

Magdalena Chmiel – n-l dyplomowany (j. polski), oligofrenopedagog

Joanna Chrzanowska – n-l dyplomowany (j. polski), oligofrenopedagog

Anna Ciechowicz –n-l dyplomowany (j. polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog

Teresa Cyzman – n-l dyplomowany (biologia,chemia), oligofrenopedagog

Małgorzata Drążkiewicz – n-l dyplomowany (pedagogika obronna, wychowanie fizyczne)

Kamila Dudek – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe, fizyka), oligofrenopedagog

Angelika Dzioba – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne), oligofrenopedagog

Krzysztof Gotowicz – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Marta Jaroszewska – n-l mianowany (bibliotekarstwo, geografia), oligofrenopedagog

Krystyna Jagielska – n-l mianowany (j. niemiecki)

Teresa Izydorczyk-Szymańska  – n. mianowany (historia, wos, religia), oligofrenopedagog

Beata Jaskrowska – n-l dyplomowany (j. niemiecki, j. angielski), oligofrenopedagog

Andrzej Jaszczak – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Edyta Jaszczak – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog, logopeda

Anna Kańkowska – n-l dyplomowany (przedmioty ekonomiczne i handlowe, religia)

Anna Karczewska – n-l mianowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne), oligofrenopedagog

Sławomira Kodłubaj – Komarczewska – n-l dyplomowany (historia, wiedza o społeczeństwie,  j. francuski),  oligofrenopedagog

Marcin Kołosowski – n-l dyplomowany (historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie fizyczne)

Paulina Kotowicz – n-l kontraktowy (j. angielski)

Kamila Krieger – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe) oligofrenopedagog

Żaneta Lewandowska – n-l dyplomowany (geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia), oligofrenopedagog

Marek Lewandowski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne), pedagog szkolny, oligofrenopedagog

Ewa Lichtensztejn – n-l dyplomowany (j, polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog

Renata Maliszewska – n-l dyplomowany ( j. polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog, logopeda

Józef Miś – n-l mianowany (przedmioty zawodowe drzewne, montaż suchej zabudowy)

Roman Paczkowski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne), oligofrenopedagog

Juan Mariano Lobed Perez – n-l mianowany (j. hiszpański, j. rosyjski ),defektolog, surdopedagog

Małgorzata Pozorska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne)

Elżbieta Różańska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne, podstawy przedsiębiorczości), oligofrenopedagog

Tomasz Rychert – n-l dyplomowany (religia,etyka)

Katarzyna Szczepanowska – n. dyplomowany (j. polski), oligofrenoppedagog

Robert Szczepański– n-l dyplomowany (informatyka, matematyka)

Joanna Szklarska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne ), oligofrenopedagog

Edyta Szparaga – n-l dyplomowany (informatyka, matematyka)

Aleksandra Szulecka – n. dyplomowany (chemia, matematyka), oligofrenopedagog

Andrzej Tokarski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne, drzewne, fizyka) oligofrenopedagog

Piotr Umerlik – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

 

Barbara Poreda –  Główny Specjalista ds. Administracji

Jacek Poreda – Główny Specjalista ds. Gospodarczych

Małgorzata Paprocka – Główny Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Ewa Kotlarz – Specjalista ds. Księgowości

Urszula Rogowska – pielęgniarka

Andrzej Urbański – konserwator

Renata Dębowska – pracownik obsługi

Grażyna Łosiakowska – pracownik obsługi

Barbara Nurkiewicz – pracownik obsługi

Elżbieta Osińska – pracownik obsługi

Aneta Brzeczkowska – pracownik obsługi.

 

Share This