6.12. 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Marty Jaroszewskiej wybrali się do aleksandrowskiego przedszkola ?Akademia Malucha?, by czytać dzieciom świąteczne opowiadania. Maluchy wysłuchały bajek autorstwa A. Nożyńskiej-Demianiuk. Przedszkolaki najpierw z wielką uwagą wsłuchiwały się w każde słowo, by później dokładnie opowiedzieć nam o tym, czego dotyczyły książeczki. Bartek – jako prawdziwy Święty Mikołaj – przygotował dla małych słuchaczy słodki poczęstunek. W podziękowaniu za naszą wizytę dzieci zaprezentowały kilka piosenek, w tym także w języku angielskim. Potem nauczyły naszą młodzież kilku zabaw, a nawet pokazały podstawowe kroki zumby. Nie obyło się  bez wesołej, wspólnej zabawy kolorowymi klockami. Tego dnia nasz Mikołaj wraz ze swoimi pomocnicami odwiedzili również inne grupy dzieci w tym samym przedszkolu. Każde dziecko otrzymało słodki upominek, a na koniec wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcie grupowe – oczywiście z Mikołajem w roli głównej. To był bardzo radosny i niezapomniany dzień. Nasi uczniowie chętnie zostaliby na dłużej w przedszkolu, ale niestety trzeba było wrócić do szkolnych obowiązków.