… dla małej bohaterki Kasi” – to hasło akcji charytatywnej przygotowanej w „Hubalu” przez uczniów klasy I TGE p i ich rodziców na rzecz dziewczynki zmagającej się z wadą serca. 18 lutego w holu szkoły odbył się kiermasz domowych wypieków, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na opiekę medyczną nad Kasią. Część słodyczy powstała podczas zajęć praktycznych w pracowni gastronomicznej pod kierunkiem pani Angeliki Dzioby. Patronat nad kiermaszem objęły panie Teresa Izydorczyk-Szymańska i Kamila Krieger. Spośród uczniów najbardziej zaangażowały się w powyższe przedsięwzięcie Martyna Włodarska, Joanna Tomaszewska i Patrycja Kaczmarczyk.