Kolejne zajęcia w ramach projektu ?Dobry zawód to przyszłość? okazały się? bardzo smaczne, ponieważ tym razem uczniowie II LO spotkali się 11 czerwca w Restauracji McDonald’s w Odolionie z kierownictwem oraz zespołem pracowników. Głównym tematem zajęć było planowanie ścieżki kariery zawodowej oraz specyfika pracy w gastronomii. Uczniowie z dużym zainteresowaniem pytali o możliwości wakacyjnej pracy w restauracji, organizację pracy i szkolenia oraz warunki zatrudniania młodocianych.

Bardzo miłą niespodzianką był poczęstunek, jaki przygotowali pracownicy ? uczestnicy zajęć mogli spróbować wszystkiego, na co mają ochotę – z czego skwapliwie skorzystali, łącząc lekcję z doradztwa zawodowego z ucztą kulinarną.