HUBALOWA WYCIECZKA ROWEROWA JUŻ PO RAZ TRZECI w 2021 r. ! W piątek 08 października  cztery uczennice i szesnastu uczniów  naszej szkoły wzięło udział w wycieczce rowerowej pod opieką Łukasza Rataja i Tomasza Rycherta.  Od 8.10 do 13.00 przemierzyli 16 miejscowości: Rudunki, Nową Wieś, Służewo, Podgaj, Grabie, Opoczki, Zduny, Stanomin, Mleczkowo, Chlewiska, Straszewo, Zazdromin, Ostrowąs, Plebankę, Kazin, Starą Wieś, by dotrzeć cali, zdrowi i zadowoleni z powrotem do HUBALA. Trasa przejazdu objęła 35 – 40 km.

W wyprawie udział wzięły uczennice i uczniowie: Julia Biegała, Zuzanna Zawacka, Klaudia Raniszewska, Maja Linowska, Marcin Dzięgielewski, Alan Drogowski, Jakub Szymanowicz, Szymon Witoński, Adrian Skibiński,  Aleksander Polatowski,  Filip Wilniewczyc, Jarosław Stodólny, Grzegorz Zwierzchowski, Kacper Czerniejewski,  Krystian Marcinkowski, Marcin Rumiński, Piotr Kamiński, Bartosz Centkowski, Adrian Grabowski, Dominik Kornacki.

DZIĘKI WIGOROWI MIĘŚNI  CIESZMY SIĘ WĘDRÓWKĄ,

KRZEPMY WIELKIE ZDROWIE, A NIE MAŁE ZDRÓWKO!

Tomasz Rychert