18 grudnia odbył się w naszej szkole Świąteczny Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Po zaciętej walce pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła Alicja Chruściel, drugie Anna Jaskrowska, zaś trzecie Magdalena Dylewska. Wszystkie dziewczyny są uczennicami klasy IV technikum. Wśród chłopców najlepszy okazał się Jakub Bącalski z klasy I a branżowej szkoły I stopnia, drugie miejsce zajął Jakub Drążkowski z klasy III technikum, zaś trzecie Krystian Czarnecki z klasy II K/H/M branżowej szkoły I stopnia. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Przed naszymi sportowcami kolejny turniej tenisa stołowego – tym razem będzie to rywalizacja międzyszkolna. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.