Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

Kadra i kwalifikacje

PRACOWNICY HUBALA W ROKU SZKOLNYM 2019/20

Michał Wilniewczyc – dyrektor, n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Jolanta Lewandowska – wicedyrektor, n-l dyplomowany (chemia, fizyka), oligofrenopedagog

Andrzej Harbart – n-l  dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne, bhp), kierownik szkolenia praktycznego

Halina Buzalska- Łuczyńska – główna księgowa

 

Wasim Awais – n-l mianowany (j. angielski)

Mariusz Białkowski – n-l dyplomowany (geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie), oligofrenopedagog

Żaneta Borkowska – n-l dyplomowany ( historia, wiedza o społeczeństwie),  oligofrenopedagog

Beata Borowicka – n-l stażysta (przedmioty zawodowe logistyczne, ekonomiczne i handlowe), oligofrenopedagog

Joanna Chrzanowska – n-l dyplomowany (j. polski), oligofrenopedagog

Janusz Chrzanowski – n-l dyplomowany (informatyka, przedmioty zawodowe -mechaniczne), oligofrenopedagog

Małgorzata Cichocka – n-l dyplomowany (chemia)

Anna Ciechowicz –n-l dyplomowany (j. polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog

Teresa Cyzman – n-l dyplomowany (biologia,chemia), oligofrenopedagog

Małgorzata Czerwińska – psycholog szkolny, doradca zawodowy

Małgorzata Drążkiewicz – n-l dyplomowany (pedagogika obronna, wychowanie fizyczne)

Kamila Dudek – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe, fizyka), oligofrenopedagog

Angelika Dzioba – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne), oligofrenopedagog

Sylwia Garnys – n-l kontraktowy, oligofrenopedagog

Krzysztof Gotowicz – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Anna Grabowska – n-l dyplomowany (muzyka)

Elżbieta Idziak-Szymańska – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Teresa Izydorczyk-Szymańska  – n. mianowany (historia, wos, religia, przedmioty zawodowe fryzjerskie), oligofrenopedagog

Marta Jaroszewska – n-l mianowany (bibliotekarstwo, geografia), oligofrenopedagog

Krystyna Jagielska – n-l mianowany (j. niemiecki)

Andrzej Jaszczak – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Anna Kańkowska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe, religia)

Agnieszka Kańkowska-Sobierajska – n-l stażysta (przedmioty zawodowe hotelarskie)

Sławomira Kodłubaj-Komarczewska – n-l dyplomowany (historia, wiedza o społeczeństwie,  j. francuski),  oligofrenopedagog

Marcin Kołosowski – n-l dyplomowany (historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie fizyczne)

Paulina Kotowicz – n-l kontraktowy (j. angielski)

Kamila Krieger – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe) oligofrenopedagog

Renata Krzemińska – n-l dyplomowany, logopeda, pedagog specjalny

Mariola Lewandowska – n-l dyplomowany, oligofrenopedagog

Żaneta Lewandowska – n-l dyplomowany (geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia), oligofrenopedagog

Marek Lewandowski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne), pedagog szkolny, oligofrenopedagog

Ewa Lichtensztejn – n-l dyplomowany (j, polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog

Krzysztof Maruszak – n-l dyplomowany (informatyka, wychowanie fizyczne)

Renata Maliszewska – n-l dyplomowany ( j. polski, wiedza o kulturze), oligofrenopedagog, logopeda

Józef Miś – n-l mianowany (przedmioty zawodowe drzewne, montaż suchej zabudowy)

Roman Paczkowski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne), oligofrenopedagog

Juan Mariano Lobed Perez – n-l mianowany (j. hiszpański, j. rosyjski ),defektolog, surdopedagog

Małgorzata Piotrowska – n-l stażysta (przedmioty zawodowe ekonomiczne i handlowe), oligofrenopedagog

Małgorzata Pozorska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne)

Łukasz Rataj – n-l dyplomowany (geografia, wychowanie fizyczne)

Elżbieta Różańska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne, podstawy przedsiębiorczości), oligofrenopedagog

Marta Rynicka – n-l stażysta, oligofrenopedagog

Tomasz Rychert – n-l dyplomowany (religia,etyka)

Zenon Sieradziński – n-l mianowany (przedmioty zawodowe elektryczne)

Agnieszka Studzińska – n-l mianowany (matematyka)

Katarzyna Szczepanowska – n. dyplomowany (j. polski), oligofrenopedagog

Robert Szczepański– n-l dyplomowany (informatyka, matematyka)

Joanna Szklarska – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe gastronomiczne i fryzjerskie ), oligofrenopedagog

Edyta Szparaga – n-l dyplomowany (informatyka, matematyka)

Marta Szudzik – n-l kontraktowy (j. angielski, przedmioty zawodowe ekonomiczne)

Aleksandra Szulecka – n. dyplomowany (chemia, matematyka, przedmioty zawodowe fryzjerskie), oligofrenopedagog

Katarzyna Tokarska – n-l dyplomowany, oligofrenopedagog

Andrzej Tokarski – n-l dyplomowany (przedmioty zawodowe mechaniczne, drzewne, fizyka) oligofrenopedagog

Piotr Umerlik – n-l dyplomowany (wychowanie fizyczne), oligofrenopedagog

Mikołaj Werner – n-l kontraktowy (język angielski)

Aleksandra Wilniewczyc – n-l dyplomowany (język polski, oligofrenopedagog)

Marlena Wypij – n-l kontraktowy, oligofrenopedagog

 

Barbara Poreda –  główny specjalista ds. administracji

Małgorzata Paprocka – główny specjalista ds. kadrowo-płacowych

Ewa Kotlarz – specjalista ds. księgowości

Anita Kołacka – specjalista ds. gospodarczych

Urszula Rogowska – pielęgniarka

Andrzej Urbański – konserwator

Aneta Brzeczkowska – pracownik obsługi.

Renata Dębowska – pracownik obsługi

Grażyna Łosiakowska – pracownik obsługi

Elżbieta Osińska – pracownik obsługi

Wiesława Stępkowska – pracownik obsługi.

 

 

 

Share This