Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

EGZAMINY’ 2021

SESJA STYCZEŃ – LUTY (część pisemna, część praktyczna) :

11, 12 i 15  stycznia 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów oraz indywidualne harmonogramy dla uczniów zostaną udostępnione poprzez dziennik Librus.
Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (EPKwZ) i egzaminu zawodowego (EZ) w sesji zimowej (styczeń –luty) 2021 r. czytaj tutaj

 

SESJA CZERWIEC – LIPIEC (część pisemna, część praktyczna) –  22 czerwca  2021 r.


INFORMATORY  DOTYCZĄCE EGZAMINÓW ZAWODOWYCH W RÓŻNYCH ZAWODACH ZNAJDZIESZ NA:  

https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-zawodowy-formula-2019/informatory-wyposazenie-osrodkow/informatory/


Informujemy, że wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie:


https://www.testy.egzaminzawodowy.info


    W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana. Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY. Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań.


UWAGA! Dla uczniów szkoły branżowej, którzy odbywają zajęcia praktyczne poza szkołą, egzaminy organizuje cech rzemiosł w porozumieniu z pracodawcami. Informacji o terminach i szczegółach dotyczących tych egzaminów udzielą pracodawcy.


POLECAMY STRONĘ Z DOSTĘPEM DO ARKUSZY EGZAMINACYJNYCH

https://arkusze.pl