Dni Otwarte należą do wieloletnich  tradycji naszej szkoły. W tym roku było to wydarzenie szczególne, ponieważ w murach ?Hubala? gościliśmy tegorocznych absolwentów zarówno gimnazjów, jak i szkół podstawowych.

Przygotowano dla nich wiele atrakcji, ale przede wszystkim udostępniono wszelkie informacje dotyczące nauki poszczególnych zawodów, także te związane z praktykami i możliwościami zatrudnienia po zdobyciu kwalifikacji zawodowych.

Pod opieką nauczycieli i z pomocą uczniów ?Hubala? młodzież zwiedziła pracownie: gastronomiczną, hotelarską, kelnerską, suchej zabudowy, informatyczną i ekonomiczną, sale sportowe, poznała specyfikę nauki w liceum wojskowym, zapoznała się z możliwościami edukacji w zawodzie sprzedawcy, mechanika, fryzjera i innych nauczanych w naszej szkole.

Absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów wzięli udział w quizach, mogli spróbować swoich możliwości w strzelaniu, skorzystali z poczęstunku przygotowanego przez uczniów i nauczycieli przedmiotów gastronomicznych. Jednym słowem ? każdy gość ?Hubala? mógł dziś znaleźć tu coś dla siebie.

W punkcie rekrutacyjnym w holu  można było uzyskać dokumenty umożliwiające przyjęcie do naszej szkoły oraz skorzystać z pomocy nauczycieli przy ich wypełnieniu. Warto nadmienić, że punkt ten będzie działał przez cały okres rekrutacji.

Zapraszamy do ?Hubala?! Jesteśmy szkołą ogromnych możliwości!