3 czerwca 2019 r. rozstrzygnięto II edycję szkolnego konkursu fotograficznego pod hasłem ?Z książką mi do twarzy?. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2. Polegał na wykonaniu ciekawej fotografii, której tematem była osoba czytająca książkę. Książka musiała pochodzić z biblioteki szkolnej. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie pasji fotografowania oraz pobudzanie wyobraźni uczniów.

Jury, oceniając zdjęcia, brało pod uwagę pomysłowość autora, oryginalność pracy oraz jakość techniczną wykonanej fotografii. Decyzją jury pierwsze miejsce zajął Dominik Warpas z klasy I TG, drugie miejsce zajęła Patrycja Miśkiewicz z klasy III TGEH, zaś trzecie miejsce Magda Nowak z klasy III TGEH. Postanowiono przyznać również 1 wyróżnienie. Otrzymała je Paulina Skonieczna z klasy II PGD.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Marta Jaroszewska