W turnieju tenisa stołowego, który odbył się 16 stycznia 2020 r. w sali gimnastycznej „Hubala”, rywalizowało ze sobą 11 dziewcząt i 15 chłopców.

W grupie dziewcząt najlepsze były: Katarzyna Ogrodowska z kl. I c pgd ( I miejsce ), Patrycja Makowska z kl. II th ( II miejsce ) i Roksana Małkiewicz z kl. I th ( III miejsce ). Wśród chłopców zwycięzcą został Jakub Dębowski z kl. I th, II miejsce zajął Jakub Bącalski z kl. II a , zaś III  Jakub – Drążkowski z kl.  IV tghe.
     Miejsca medalowe nagrodzono dyplomami, drobnymi upominkami, dla głównych zwycięzców były puchary.
Najlepsi uczestnicy turnieju tenisa stołowego będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Ponadpodstawowych.
     Turniej zorganizowali panowie Krzysztof Gotowicz i Marcin Kołosowski.