Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

Projekt w ramach “Międzynarodowej mobilności edukacyjnej uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” wchodzi w końcowy etap wstępnych przygotowań do jego realizacji. W grudniu 2020 r.  przeprowadzono rekrutację, której celem było wyłonienie uczestników miesięcznej praktyki zawodowej w Hiszpanii, w której uczestniczyć będą uczniowie klasy 2. i 3. technikum hotelarskiego w kwalifikacjach: TG.12 i TG.13. Kryteriami wiodącymi, które decydowały o zakwalifikowaniu się do projektu były: średnia ocen z przedmiotów zawodowych, ocena z zachowania i rozmowa kwalifikacyjna z każdą osobą, która złożyła formularz zgłoszeniowy. 

      W czasie ferii zimowych uczniowie wzięli udział w kursach językowych z j. angielskiego i j. hiszpańskiego.  Dziękujemy panom Wasimowi Awaisowi i Juanowi Perezowi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Wszyscy uczestnicy kursów otrzymają certyfikaty ich ukończenia.

      Prezentujemy ostateczną listę rankingową osób, które we wrześniu br. będą realizować praktyczną naukę zawodu w malowniczej, nadmorskiej Maladze:

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i życzymy przyjemnego pobytu oraz jak najwięcej pozytywnych wrażeń podczas odbywania praktyki w hotelach słonecznej Hiszpanii. Więcej informacji dotyczących dalszego przebiegu przygotowań już wkrótce ….. Mariusz Białkowski