Relacja z praktyk w Hiszpanii – zobacz tutaj

Kończy się realizacja Projektu w ramach „Międzynarodowej mobilności edukacyjnej uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. W grudniu 2020 r.  przeprowadzono rekrutację, której celem było wyłonienie uczestników miesięcznej praktyki zawodowej w Hiszpanii, w której uczestniczyli uczniowie klasy 2. i 3. technikum hotelarskiego w kwalifikacjach: TG.12 i TG.13. Kryteriami wiodącymi, które decydowały o zakwalifikowaniu się do projektu były: średnia ocen z przedmiotów zawodowych, ocena z zachowania i rozmowa kwalifikacyjna z każdą osobą, która złożyła formularz zgłoszeniowy.

W czasie ferii zimowych uczniowie wzięli udział w kursach językowych z j. angielskiego i j. hiszpańskiego.  Dziękujemy panom Wasimowi Awaisowi i Juanowi Perezowi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Wszyscy uczestnicy kursów otrzymali certyfikaty ich ukończenia.

Prezentujemy ostateczną listę rankingową osób, które we wrześniu  zrealizowały praktyczną naukę zawodu w malowniczej, nadmorskiej Maladze: