Dobiegł końca XVI Szkolny Konkurs Fotograficzny. W wieloletniej tradycji pierwszy – i oby jedyny – który przeprowadzono w warunkach zdalnej pracy szkoły. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a nadesłane zdjęcia dowodzą, że młodzież nie traci wrażliwości w czasach epidemii oraz, że potrafi patrzeć uważnie i wnikliwie na otaczający świat. W tym roku na zdjęciach dominuje przyroda.

Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród, odbyło się 15 marca w „Hubalu”.  Oto zwycięzcy :

I MIEJSCE  – Roksana Lewandowska, kl. II LO, II MIEJSCE ? Alicja Pawłowska, kl. I LO, III MIEJSCE ? Klaudia Królak. kl. II THp. WYRÓŻNIENIA: Karina Molenda, kl. I LO, Roksana Wiśniewska, kl. II THLM, Krzyś Chojnacki, kl. II b pgd.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś autorzy najlepszych fotografii – także nagrody książkowe. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili Ewa Lichtensztejn i Tomasz Rychert przy współpracy z Mikołajem Wernerem.

ZAPRASZAMY DO GALERII: