W piątek 05.11.2021r klasa III technikum hotelarskiego uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej w toruńskim hotelu „Bulwar”.
     Uczniowie zostali przyjęci z należytą gościnnością przez Dyrektor hotelu panią Annę Urbańską, która przekazała ważne informacje na temat rozwiązań proekologicznych i stosowania czystych technologii, wykorzystywanych w prawidłowym funkcjonowaniu hotelu.
     Uczestnicy wycieczki zapoznali się ze służbą pięter, z planem hotelu i jego pionami funkcjonalnymi, a także z rodzajami i usytuowaniem jednostek mieszkalnych w obiekcie. Pani dyrektor hotelu chętnie opowiadała o wyposażeniu i cennikach pokoi typu single, twin, double, a na koniec umożliwiła wszystkim obejrzenie największego i najdroższego pokoju apartamentowego.
    Wszyscy zadowoleni i nieco przemoknięci od listopadowego deszczu wrócili do szkoły w dobrych nastrojach ze wspomnieniami z tego krótkiego, lecz ciekawego pobytu w nastrojowym Bulwarze.