W dniu  14.12.2020 odbył się w naszej szkole I etap zdalnej olimpiady pod patronatem ZUS ?Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych? edycja 2020/2021.

Uczniowie  z klas: 2GEp T,  2Hp T, 3HHn T  rozwiązywali pytania testowe dotyczące ubezpieczeń społecznych. Wyniki Olimpiady z ZUS na szczeblu szkolnym:
I miejsce – Amelia Liniewska, kl. 2GEp T
II miejsce – Kinga Broda, kl. 3HHn T
III miejsce – Adrian Grabowski, kl. 2GEp T oraz Jessica Grubińska, kl. 2Hp T – 18 XII odbędzie się dogrywka o III miejsce.

Olimpiada odbyła się na podbudowie prowadzonych ?Lekcji z ZUS?, które kształtują świadomość młodzieży, uczą przy tym, by być wzajemnie odpowiedzialnym wobec osób, które przynależą do innych pokoleń  (zasady solidaryzmu społecznego), a ponadto dają praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Nadzór nad Olimpiadą sprawowali nauczyciele: M. Piotrowska, J. Kamińska, A. Antkowska i K. Krieger.