Dofinansowanie w wysokości 281 872,46 PL w tym 82,52% – budżet środków europejskich oraz 17,48% – środki budżetu krajowego.

W dniach 27.05 – 7.06.2024 panie Jolanta Lewandowska, Joanna Chrzanowska oraz pan Piotr Umerlik wzięli udział w kursie języka angielskiego na Malcie (Sliema).
Dzięki temu podnieśli swoje kompetencje językowe, udoskonalili warsztat pracy, poznali innowacyjne metody nauczania, wymienili doświadczenia, nawiązali zagraniczne kontakty.

Kolejne cele realizowanego projektu to poznawanie kultury innych krajów i rozwijanie umiejętności w zakresie korzystania z nowoczesnych technologii – zapraszamy zatem na wirtualną wystawę uczestników wyjazduna platformie PADLET:

Koordynatorzy projektu: Anna Dysarz, Kinga Stępień.
      Zadanie realizowane jest w ramach projektu ” Wspólna Europa = Równe Szanse” (numer projektu: 2023-1-PL01-KA122-SCH-000114300) realizowanego w ramach PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” realizowanego na zasadach Programu Erasmus+