W ramach współpracy szkoły z Restauracją Burger King Otłoczyn Zachód została wyremontowana oraz doposażona sala gimnastyczna w budynku B, z której korzystają uczniowie z klas PGD szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy.

W skład wyposażenia sali weszły: klocki, deska balansująca, wałek rehabilitacyjny, mata korekcyjna, piłka do rehabilitacji oraz krążek do rehabilitacji. Zakupiono również farby do ścian i sufitów wraz z przyborami do malowania. W ramach wolontariatu, pracownicy  Burger Kinga pomalowali również naszą salę gimnastyczną. Inwestycja została wykonana dzięki wygranemu przez Restaurację Burger King konkursowi grantowemu dla pracowników AMREST „Wolontariusze AMREST”. Wysokość grantu to 3000 zł. 21 listopada 2018 r. p. Michał Wolski- koordynator projektu -odwiedził naszą młodzież z klas PGD.