11 października w „Hubalu” odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie i uczennice klas IV TGHE, III TGH i II  THHn zaprezentowali program artystyczny, który w humorystyczny sposób ukazał problemy polskiego szkolnictwa. Przedstawienie powstało pod kierunkiem p. Ewy Lichtensztejn i p. Mariusza Białkowskiego  – zobacz na YouTube.

W części oficjalnej dyrektor ZS nr 2 – pan Michał Wlniewczyc wręczył nagrody z okazji Święta Edukacji. W tym roku otrzymali je panie i panowie: Kamila Dudek, Angelika Dzioba, Krzysztof Gotowicz, Andrzej Harbart, Teresa Izydorczyk-Szymańska, Sławomira Kodłubaj-Komarczewska, Marcin Kołosowski, Kamila Krieger, Jolanta Lewandowska, Żaneta Lewandowska, Marek Lewandowski, Renata Maliszewska, Małgorzata Pozorska i Andrzej Tokarski. Wcześniej w Starostwie Powiatowym wręczono nagrody Starosty Aleksandrowskiego zasłużonym nauczycielom. Z naszej szkoły zostali uhonorowani nimi: p. Żaneta Borkowska, p. Edyta Szparaga i p. Michał Wilniewczyc.

Po uroczystościach nauczyciele i zaproszeni goście udali się do restauracji Tara na okolicznościowy obiad.