Jak wybrać zawód? Jakie możliwości daje ukończenie technikum gastronomicznego i hotelarskiego? Jak obsłużyć kasę fiskalną? Jak prowadzi się księgowość przedsiębiorstwa? Na takie i na wiele innych pytań udzielali odpowiedzi nauczyciele i uczniowie „Hubala” w Dniu Otwartym 20 maja 2022 r. Dla gości – uczniów szkół podstawowych, którzy wspólnie z opiekunami licznie odwiedzili mury naszej szkoły – przygotowano wiele atrakcji: prezentacje i pokazy zawodów, w których kształci „Hubal”, konkursy z różnych dziedzin wiedzy, degustację przekąsek, deserów i napojów przygotowanych przez nauczycieli i uczniów, a nawet wróżby – co może się przydarzyć w „Hubalu”? W pogodnej, sympatycznej atmosferze trwała wymiana informacji i doświadczeń. A jeśli o czymś zapomniano, z pewnością można to odnaleźć w bogatych materiałach promocyjnych szkoły. „Hubal” jest OK.