Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

… miejscem praktyk i doświadczeń polskich uczniów” to nazwa  projektu, w którym będą uczestniczyć uczniowie „Hubala”. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” rozpoczyna kolejną przygodę z projektem zagranicznej praktyki zawodowej, która obejmie 16 uczniów technikum hotelarskiego z Zespołu Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim.

      Miesięczny pobyt w hotelach słonecznej Malagi rozpocznie się we wrześniu 2021r. i zgodnie z podstawą programową szkolenia zawodowego ( obejmującą 4-tygodniowy cykl praktycznej nauki ) potrwa do początku października 2021r.

     Wyżej wymieniony projekt został zatwierdzony do realizacji w ramach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe Konkurs 2020 ( PO WER VET ) i otrzymał dofinansowanie z projektu ?Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

      Udział w zagranicznej praktyce zawodowej zapewni wysokiej jakości staże zawodowe, doświadczenie oraz kształcenie umiejętności językowych w malowniczych kurortach hiszpańskiego wybrzeża Costa del Sol.

     Po ukończeniu programu uczestnicy otrzymają certyfikaty kursu językowego oraz certyfikaty odbycia praktyki zawodowej. Dodatkowo na każdego ucznia czekać będą dokumenty ECVET oraz Certyfikaty Mobilności Europass. Koordynator projektu jest pan Mariusz Białkowski.