10 marca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku odbyła się „Giełda Zawodoznawcza”. Wzięło w niej udział 15 szkół ponadpodstawowych z powiatu aleksandrowskiego i toruńskiego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim i Wojewódzki Urząd Pracy we Włocławku. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć.
     Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Ciechocinka, Szkoły Podstawowej im. Wincentego Piotrowskiego z Wołuszewa, Szkoły Podstawowej im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach oraz Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej z Raciążka mieli okazję zapoznać się z naszą bogatą ofertą edukacyjną.
       Punktualnie o godzinie 10:00 spotkanie uroczyście otworzył Burmistrz Ciechocinka ? Pan Jarosław Jucewicz ? absolwent naszej szkoły. Giełda trwała do godziny 14:00.