13 kwietnia 2018 roku uczestniczyliśmy w Drugich Powiatowych Targach Pracy, Szkół i Zawodów, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu, przy patronacie honorowym Starosty Aleksandrowskiego.

Podczas targów pracodawcy z regionu prezentowali swoje wyroby i usługi. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem  wielu młodych osób, głównie gimnazjalistów i ich rodziców, którym prezentowaliśmy ofertę edukacyjną Zespołu Szkół nr 2. Młodzież z ?Hubala? ? m. in. uczennice III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz II klasy liceum o profilu mundurowym,  rozdawała ulotki i chętnie odpowiadała na pytania.

Uczniom towarzyszyli nauczyciele: Małgorzata Pozorska i Piotr Umerlik. W targach uczestniczyła również Dyrekcja ZS nr 2 i uczniowie klas kończących naszą szkołę  pod opieką nauczycieli.