20.12.2023 r. społeczność „Hubala” uczestniczyła w jasełkach. Przedstawienie mówi o tym, że różnorodność tradycji i sposobów świętowania nie musi dzielić ludzi. Spektakl odbył się w stylowych dekoracjach, wzbogaciły go kolędy i utwory świąteczne zagrane i zaśpiewane przez uczennice . Starannie przygotowane przedstawienie jest dziełem uczniów z samorządu szkolnego, przy wsparciu  pań Żanety Borkowskiej i Kingi Stępień. Dziękujemy za to piękne wydarzenie.

20.12.2023 r. społeczność „Hubala” wzięła udział w jasełkach. Przedstawienie zwraca uwagę na to, że różnorodność tradycji i sposobów świętowania nie musi dzielić ludzi. Spektakl odbył się w stylowych dekoracjach, wzbogaciły go kolędy i utwory świąteczne zagrane i zaśpiewane przez uczestniczki spektaklu. Starannie przygotowane przedstawienie jest dziełem uczniów z samorządu szkolnego, wspartych przez panie Żanetę Borkowską i Kingę Stępień. Dziękujemy za to piękne wydarzenie.