Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

W piątek 02 grudnia poznaliśmy laureatów XVII POWIATOWEGO KONKURSU NA PROJEKT PLAKATU PROFILAKTYCZNEGO  pod hasłem ?Nastolatków wyczyny bez alkoholu, narkotyków i nikotyny?.  Pod obrady młodzieżowego jury pod przewodnictwem Tomasza Rycherta  wpłynęło 157 prac z  jedenastu szkół Powiatu Aleksandrowskiego, które po raz pierwszy w historii konkursu nie podlegały klasyfikacji sportowej, ponieważ organizatorzy zrezygnowali z ciasnego podium na rzecz takiej formuły, dzięki której można nagrodzić i dowartościować wszystkie interesujące, wyróżniające się, oryginalne i kreatywne prace. Tak otwarta i przyjazna  formuła umożliwiła uhonorowanie nagrodami i dyplomami aż 27 autorów z 10 szkół. Rangę ich prac podkreślił i uświetnił  łaciński tytuł ?Opus super mediocritatem?  (dzieło ponad przeciętność), którym będziemy  posługiwać się w kolejnych edycjach konkursu.

     Prawie wszyscy laureaci przybyli wraz ze swoimi nauczycielami  i rodzicami do naszej auli, by  wspólnie z organizatorami celebrować swoje  projektowe osiągnięcia nie tylko dzięki uroczystości wręczania nagród, ale i wnikliwej analizie wszystkich prac na powiększonym ekranie, co dało  okazję do inspirującej  konfrontacji różnych  wrażliwości, pomysłów tematycznych i technik wykonawczych. Ogłaszamy, że od 17 edycji POWIATOWEGO KONKURSU NA PROJEKT PLAKATU PROFILAKTYCZNEGO  pod hasłem ?Nastolatków wyczyny bez alkoholu , narkotyków i nikotyny? nastąpił nieodwołalny kres  kosztownej rywalizacji o miejsca na ciasnym podium. Zwycięzcą w nim jest odtąd każdy dumny posiadacz tytułu ?Opus super mediocritatem?.

ZAPRASZAMY DO GALERII PRAC KONKURSOWYCH TUTAJ

        Nagrody ufundowali: Zarząd Powiatu Aleksandrowskiego (w ramach otwartego konkursu ofert), Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu  Szkół nr 2 im mjra H. Dobrzańskiego HUBALA w Aleksandrowie Kujawskim (organizator konkursu) i Zespół  Szkół nr 2 im mjra H. Dobrzańskiego HUBALA w Aleksandrowie Kujawskim.

LAUREACI, AUTORZY ?OPUS SUPER MEDIOCRITATEM?:

– Mikołaj Dulski, Kalina Obialska i Antonina Kosińska z Podstawowej Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim;

Martyna Wiśniewska, Natalia Serocka, Nikola Wołek-Szuba, Joanna Nowak i Paulina Pacyniak ze

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Odróżników Polskich w Aleksandrowie Kujawskim;

Lena Jankowska, Gabriela Łptuta ze Szkoły Podstawowejim. Powstańców Wielkopolskich w Opokach;

Weronika Szymczak, Łucja Borucka i Zosia Borucka z Zespółu Szkół im. i. J. Paderewskiego w Zbrachlinie;

Mikołaj Ulkowski ze Szkoły Podstawowej  im Wincentego Piotrowskiego  w Wołuszewie;

Martyna Doligalska ze  Szkoła  Podstawowa nr 3  im Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim;

Michał Marcinkowski i Marcelina Błachowiak ze Szkoły  Podstawowej  nr 4 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Kujawskim;

Martyna Lewandowska ze Szkoły  Podstawowej im. mjra. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Przybranowie;

Joanna Dydo, Amadeusz Balcerzak i Wiktoria  Nowak ze Szkoły  Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Służewie;

Mikołaj Kowalczyk, Lena Zych i Paweł Stodólny ze Szkoły  Podstawowej im. KEN  w Raciążku;

Zuzanna Zielińska i Kuba Miązek z Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala”.         GRATULUJEMY!          Tomasz Rychert