W dniach 5-6 grudnia 2023 r. odbył  się kiermasz dobroczynny, z którego dochód  zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację ucznia naszej szkoły – Dominika. W bogatej ofercie kiermaszu znalazły się domowe wypieki, słodycze, napoje oraz ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i nauczycieli „Hubala”. Akcję zorganizował szkolny wolontariat pod opieką pani Małgorzaty Piotrowskiej.  Wsparli ją: Starosta Aleksandrowski – pani Lidia Tokarska oraz  pracownicy Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kuj., Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kuj. – pan Arkadiusz Gralak oraz pracownicy Urzędu Miasta w Aleksandrowie Kujawskim, Wójt Gminy Aleksandrowa Kujawskiego – pan Andrzej Olszewski oraz pracownicy Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim, Kierownik Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kujawskim – pani Hanna Sekretarska oraz pracownicy ZUS w Aleksandrowie Kujawskim. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia.