W „Hubalu” hucznie powitano wiosnę. W obchodach początku tej pięknej pory roku uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Wśród atrakcji znalazły się: występy karaoke, warsztaty wiosennego rękodzieła, warsztaty „myślografii”, czyli sztuki rysowania notatek, konkurs historyczny, konkurs biologiczny, rozgrywki sportowe, wiosenne quizy z nagrodami i pokaz eksperymentów chemicznych.

Szkolna gastronomia wsparła imprezę grochówką, potrawami z grilla, wiosennymi kanapkami i napojami. Wielu uczestników obchodów pierwszego dnia wiosny prezentowało oryginalne, wiosenne stylizacje. Nie zabrakło dobrego humoru i pogodnej atmosfery.  Uczniowie i nauczyciele „Hubala” zintegrowali się w przygotowaniach do festynu i wspólnej zabawie. Koordynatorem działań związanych z realizacją przedsięwzięcia była pani Agata Antkowska.