Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

     W słoneczny piątek 8 czerwca na terenie ?Hubala? zorganizowano piknik integracyjny. Gośćmi spotkania byli uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Aleksandrowie Kuj., uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Aleksandrowa i Karczemki, osoby ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Aleksandrowie oraz rodzice osób niepełnosprawnych. Imprezę odwiedzili Starosta Aleksandrowski ? pan Dariusz Wochna oraz Wicestarosta ? pan Wojciech Mariański.

     W programie spotkania ? dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji ? był pokaz tresury psa tropiącego. Panowie policjanci zaprezentowali również sprzęt i wyposażenie wozów policyjnych. Imprezę uświetniły  występy zespołu Pole minowe z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Aleksandrowa oraz naszych dziewcząt –  Pauliny Skoniecznej i Kasi Burzyńskiej.

     Nie zabrakło bogato zaopatrzonego bufetu, który serwował zapiekanki, przysmaki z grilla, lody i inne smakołyki. Nastroje uczestników pikniku  były wyśmienite.

      Dziękujemy wszystkim za przybycie i za to miłe spotkanie, zaś sponsorom ? pani Lilianie Jasińskiej z firmy Uno foods z Bydgoszczy oraz firmom Dróbaleks Aleksandrowa Kuj. i Rolfroz z Konecka – za pyszne prezenty.