Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

W piątek 8 grudnia w Zespole Szkół Specjalnych nr 3 w Aleksandrowie Kuj. odbyło się uroczyste podsumowanie Programu aktywizacji społecznej, psychicznej i fizycznej osób z zaburzeniami psychicznymi JESTEŚMY II realizowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ?Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi?? edycja 2017r.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, koordynatorzy programu oraz jego beneficjenci. Podczas uroczystości Starosta Aleksandrowski ? pan Dariusz Wochna podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej realizacji tego ważnego przedsięwzięcia, w ramach którego odbyły się m. in. wycieczki do Wrocławia i Skłudzewa, zielona szkoła w Pieninach, kurs obsługi wózków widłowych, zajęcia usprawniające zumba, zabawa andrzejkowa oraz szkolenie dla osób pracujących z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Pani Elżbieta Szymańska w imieniu beneficjentów podziękowała wszystkim osobom odpowiedzialnym za realizację programu za możliwość skorzystania z bogatej oferty działań na rzecz osób niepełnosprawnych.

Wszyscy zaangażowani w projekt JESTEŚMY II otrzymali dyplomy uczestnictwa w nim. Placówkom wręczono bony pieniężne. Potem miały miejsce występy młodzieży, pokaz zumby i poczęstunek.