Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci oraz Mieszkańcy Aleksandrowa Kujawskiego!

Przez najbliższy tydzień będzie prowadzona w „Hubalu” zbiórka dla uchodźców z Ukrainy. Rzeczy będzie można oddawać na parterze w wyznaczonym do tego miejscu. Co jest potrzebne: folia termiczna, śpiwory, karimaty,  płaszcze przeciwdeszczowe, pielęgnacja, środki do mycia ciała, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry,  przybory kuchenne wielokrotnego użytku: głębokie talerze, łyżki, widelce, noże, kubki środki dezynfekcyjne na bazie alkoholu, maski wielokrotnego użytku, jednorazowe maseczki, zapałki, baterie, latarki, świece, zestawy medyczne, sucha żywność – np. makarony, ryż, batony, suszone owoce, orzechy i co uznają Państwo za potrzebne.
       Pomóżmy, bo razem możemy więcej! Prosimy również o udostępnianie tego posta, aby trafił do jak większej liczby odbiorców. W wypadku pytań można się kontaktować pod numer telefonu: 794-692-999 (Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Adrian Skibiński).