Nasza szkoła przystąpiła do projektu  ?Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci?. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma  bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
      ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.  NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. Koordynatorem akcji
      Termin akcji: do 8 lutego 2022 r. Miejsce: biblioteka „Hubala”. Koordynatorem akcji jest pani Elżbieta Wawrzyńczak.