Studniówka za nami. W sobotę 15 stycznia 2022 r. tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim bawili się w sali „Dwór Biesiadny” w Zakrzewie. Ten szczególny wieczór jest dla maturzystów niezwykły, szykowny i nieco szalony?

Uroczystość rozpoczęli uczniowie, witając uczestników balu, nauczycieli, rodziców. Pan dyrektor Michał Wilniewczyc oficjalnie rozpoczął bal. Delegacje klas wręczyły bukiety kwiatów swoim wychowawcom i dyrekcji szkoły. Na koniec części oficjalnej wzniesiony został toast, a po nim ? była zabawa do białego rana. W trakcie zabawy zatańczono tradycyjnego poloneza i skoczną belgijkę.

Było wspaniale! Piękne kreacje, fryzury, makijaże, wytworne młode damy, szykowni młodzi panowie. Wspólny taniec przerywały tylko momenty na zdjęcia przed fotościanką. Tradycyjnie, dokładnie o północy, na sali pojawił się wyśmienity tort, którego uroczyście i z rozmachem pokroił pan dyrektor!

Dziękujemy za wspólną zabawę i trzymamy kciuki za maturzystów.