W czwartek 25 maja dziewięcioro uczniów naszej szkoły w ciągu pięciu godzin przejechało trasę 44 kilometrów. Trasa przebiegała przez: Rożno Parcele, Grabie, Kawęczyn, Żyrosławice, Ośniszczewo, Zduny, Mleczkowo, Chlewiska, Straszewo, Zazdromin, Ostrowąs, Służewo, Nową Wieś. Pogoda sprzyjała bardzo, awarie szczęśliwie omijały sprzęt a nogi mdlały umiarkowanie. Niektórzy uczniowie przejechali tego dnia ponad 70 km, a to ci, którzy przybyli na swoich rowerach do szkoły na wycieczkę aż spoza Raciążka albo z Zakrzewa.

Skład peletonu: Agata Szachuła , Kyrylo Butkov , Zygmunt Kwiatkowski , Krzysztof Połomski, Borys Błachowicz, Kacper Mić , Jakub Wojtylewski , Paweł Rewers , Filip Wyrąbkiewicz , Łukasz Rataj i Tomasz Rychert.

Jeśli uczennice i uczniowie szkoły są zainteresowani wycieczką w czerwcu, to należy informować opiekunów wycieczki oraz prosić o zgodę Pana Dyrektora.