26.04 w sali gimnastycznej ?Hubala? odbył się turniej piłki siatkowej pod hasłem ?Razem sobie równi? zorganizowany przez aleksandrowskich policjantów. Impreza powstała w ramach programu profilaktycznego  ?Stop Przestępstwom z Nienawiści?. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kujawskiego.

W turnieju wzięły udział drużyny ze wszystkich szkół średnich z terenu miasta Aleksandrowa. Impreza miała na celu promowanie postaw ukierunkowanych na sportową rywalizację oraz integrację młodzieży ze wszystkich szkół średnich.

Najlepszą okazała się drużyna z ZSTS Kolegium Kujawskiego. Drugie miejsce zajęli uczniowie z ZSZ nr 1 CKP. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna szkoły mundurowej BZDZ.

Nagrody w postaci pucharów i piłek wręczyli Sekretarz Gminy Miejskiej Pani Emilia Grzanka i  Komendant Powiatowy Policji insp. Andrzej Kłos.

Uwieńczeniem turnieju był mecz towarzyski zwycięzców z policjantami. Wygrała drużyna policji.