Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

W programie artystycznym przedstawionym z okazji Dnia Zakochanych  uczniowie klasy II TGH zaprezentowali ranking najpiękniejszych wierszy miłosnych wszech czasów. Rozstrzygnięto  także walentynkowy  konkurs literacki. Zwyciężyła Anita Pietrzak z kl. III TGHE, drugie miejsce zajęła Anna Marzec z kl. II LO, zaś trzecie ex aequo Kamila Krajewska z klasy III LO i Patrycja Makowska z kl. I THHn. Po wręczeniu nagród laureatki konkursu odczytały swoje utwory przed szkolną publicznością.

Za wykonanie pięknych kartek walentynkowych wyróżniono uczniów klas pgd: Paulinę Skonieczną, Kasię Burzyńską, Krzysztofa Chwałka i Błażeja Tomczaka.

Rozstrzygnięto również plebiscyt Samorządu Uczniowskiego na Walentynkę i Walentego 2019 r. Zwycięzcami zostali Michalina Urbańska z kl. II a/mps i Mateusz Ćwikliński z kl. I a, zaś w klasach pgd Paulina Skonieczna i Adam Więckowski. Sponsorem nagród w plebiscycie walentynkowym była firma ?CENT-MAR? Delikatesy, ul. Chopina 31 w Aleksandrowie Kuj.

Obchodom walentynek towarzyszyły kiermasz okolicznościowy, zorganizowany przez  Wolontariat Szkolny i nastrojowa oprawa muzyczna, przygotowana przez pana Mariusza Białkowskiego, która wprowadziła społeczność ?Hubala? w pogodny, nieco liryczny nastrój. Patronat nad imprezą sprawowały panie Anna Ciechowicz i Marta Rynicka.