Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

Z okazji walentynek w naszej szkole przygotowano wiele atrakcji. Od środy 12 lutego działała poczta walentynkowa ? przyjmowano serduszka z imiennymi wyrazami sympatii, które doręczono w dniu zakochanych.  Zgodnie z życzeniem można było do nich dołączyć słodki prezent. Elementem wspólnej zabawy był strój w czerwonym kolorze miłości, który 14 lutego gwarantował zwolnienie z odpytywania na lekcjach. Zorganizowano także konkurs na wyjątkową parę wśród uczniów ?Hubala? ? Walentynką i Walentym zostali Alicja Kułakowska z kl. IV TGHE i Damian Osiński z kl. II s/mps.

      ?Miłość wokół nas? to hasło konkursu fotograficznego, który ogłoszono z okazji walentynek. Jego zwycięzcami zostali Weronika Cymerman z kl. I LO i Oliwer Słapik z klasy II a.

     W klasach pgd walentynki połączono z balem karnawałowym, w którym młodzież wystąpiła w stylowych przebraniach. Kulminacyjnym punktem wydarzeń był występ do muzyki klasycznej, przygotowany przez panie Elżbietę Idziak-Szymańską i Renatę Krzemińską. W wyśmienitych nastrojach uczniowie chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć, a po nich oddali się ulubionej rozrywce, jaką jest taniec.

        W świętowanie walentynek zaangażowało się wielu uczniów i nauczycieli. Wśród nich głównymi organizatorkami były panie: Marta Szudzik, Marlena Wypij, Elżbieta Wawrzyńczak, Małgorzata Piotrowska i Sylwia Garnys.