Ze względu na to, że tegoroczne walentynki wypadają w ferie, obchodziliśmy je w Hubalu w dniach 7-9 lutego. Od środy działała  poczta walentynkowa. Sympatyczne pozdrowienia trafiły do właściwych odbiorców w piątek. Na ten dzień uczniowie pracujący w radiowęźle przygotowali nastrojową muzykę, która wszystkich wprawiła w romantyczny nastrój. Pani Marta Jaroszewska przygotowała w bibliotece szkolnej okolicznościowy zestaw powieści obyczajowych i romansów. W piątek uczniowie, którzy mieli w widocznym miejscu serduszko (broszkę, naszywkę lub rysunek) nie byli pytani na lekcjach.

Rozstrzygnięto konkursy zorganizowane przez panie Katarzynę Szczepanowską oraz Martę Jaroszewską – na najpiękniejszy wiersz miłosny oraz na projekt kartki walentynkowej.

W pierwszym z nich główną nagrodę zdobyła Anita Pietrzak z klasy II TGHE. Drugie miejsce zajęła Kamila Krajewska z klasy II LO, zaś trzecie Dominika Rzepecka z klasy II THGE.

W konkursie plastycznym pierwsze miejsce zajęła Justyna Krajewska z klasy II TGHE, drugie Karolina Ceglarska z klasy I TH, trzecie zaś Dominika Rzepecka z klasy II TGHE. Jury przyznało również wyróżnienie dla Kamili Krajewskiej  z klasy II LO.Sponsorami nagród głównych w obu konkursach były aleksandrowskie pizzerie: Cambi i Avanti.

9 lutego rozstrzygnięto również konkurs plastyczny w klasach I-III PGD. Tu decyzją organizatorek konkursu nagrody i dyplomy  przyznano wszystkim uczestnikom. Sponsorami nagród były: Agencja Reklamowa Czarne Magnolie i Manufaktura Słodyczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom walentynkowych konkursów. Laureatom gratulujemy sukcesów, a wszystkim uczniom życzymy UDANYCH WALENTYNEK!!!