Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

W piątek, 20 października 2023r., w naszej szkole, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w tym roku odbywającego się pod hasłem” Talent i praca – to się opłaca”, odbyły się warsztaty dla uczniów klas III szkoły branżowej, V klas technikum oraz IV klasy liceum ogólnokształcącego. Zajęcia miały na celu odkryć talenty naszych uczniów i wesprzeć ich w decyzjach edukacyjnych. Uczniowie dowiedzieli się, jak można wykorzystać sztuczną inteligencję w budowaniu własnej kariery i profesjonalnego wizerunku, jak wykorzystać swoje mocne strony w pracy zawodowej.          

Żaneta Borkowska