25 maja uczniowie klas III technik logistyk i technik handlowiec pojechali do pobliskiego Ciechocinka. Celem wyjazdu było zapoznanie młodzieży z infrastrukturą i zasobami Zakładów Produkcji Zdrojowej „Krystynka”. Uczniom przybliżono także historię powstania zakładu i działalność uzdrowiskową miasta. Młodzież zobaczyć mogła dział produkcji, obserwowała proces technologiczny powstawania ciechocińskiej wody mineralnej i sposób organizacji linii produkcyjnej. Byli również w magazynie wyrobów gotowych, w dziale spedycji i w dziale obsługi klienta. Mieli okazję przez moment uczestniczyć w kompletacji zamówienia i tworzenia paletowej jednostki ładunkowej. Na koniec zaproszono nas do zwiedzania Muzeum Warzelni Soli i Lecznictwa Uzdrowiskowego, które znajduje się na terenie zakładu. Opiekę nad wycieczką sprawowały panie J.Kamińska i B.Borowicka.