W dniu 10.11.2022 r. grupa uczniów ZS nr 2 odwiedziła Gdynię. Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowały panie Elżbieta Idziak- Szymańska, Renata Krzemińska oraz Magdalena Madajczyk. Wycieczka zaczęła się od spaceru po Nabrzeżu Kościuszki. Następnie podziwialiśmy florę i faunę w Oceanarium. Po czasie wolnym spędzonym w Centrum Handlowym Riviera, świetnie się bawiliśmy w Centrum Nauki Eksperyment. Następnie wzięliśmy udział w spektaklu Hairspray w Teatrze Muzycznym. Po spektaklu mieliśmy możliwość wykonania wspólnego zdjęcia z aktorami. Radośni i pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domów. Pragniemy serdecznie podziękować Zarządowi Powiatu Aleksandrowskiego za pomoc w organizacji wycieczki.

Magdalena Madajczyk