14 listopada,  jeszcze przed świtem, uczniowie naszej szkoły z klas pgd i szkoły branżowej nr 3 pod opieką pań: Jolanty Lewandowskiej, Marty Rynickiej, Angeliki  Dzioby i pana Juana Pereza wyruszyli w podróż do Warszawy.

W bogatym programie wycieczki znalazły się takie atrakcje, jak: zwiedzanie Stadionu Narodowego, zwiedzanie warszawskiej Starówki , Placu Zamkowego, Krakowskiego Przedmieścia oraz Placu Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza. Wiele czasu młodzież z opiekunami spędziła w Centrum Nauki Kopernik, łącząc wyśmienitą zabawę z poszerzaniem wiedzy o prawach fizyki.

Punktem kulminacyjnym wyprawy był fascynujący pobyt w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie.

Choć pochmurna pogoda nie sprzyjała turystom, zwiedzanie ciekawych miejsc było interesującym przeżyciem, a więc wszyscy wrócili na Kujawy w doskonałych nastrojach.

Wycieczka została całkowicie sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim. Dziękujemy organizatorom za to wspaniałe przedsięwzięcie.