Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

B&B HOTELS są prowadzącą i najszybciej rozwijającą się niezależną siecią hoteli w Europie. Założona w 1990 roku w Breście we Francji Grupa posiada sieć ponad 700 hoteli w 15 krajach Europy i Brazylii.

     Hotel w nowoczesnym stylu, wnętrza dopasowane są do lokalnych miejsc, łóżka dobrej jakości, nielimitowany bufet śniadaniowy z szerokim wyborem jakościowych i organicznych produktów, dostęp do szybkiego wi-fi, prywatne parkingi i całodobowy dostęp do pokoi to zaledwie niektóre cechy, które klienci mogą docenić w hotelu B&B.

    W ubiegły piątek, tj. 20 kwietnia uczniowie z klasy 1 technikum hotelarskiego mogli osobiście doświadczyć uroków tego obiektu. Zapoznali się ze strukturą organizacyjną, filozofią i wartościami, jakimi kieruje się hotel, należący do segmentu hoteli ekonomicznych (zwiedzany przez uczniów obiekt hotelarski posada dwie gwiazdki (**).

    Dowiedzieliśmy się, że nazwa sieci B&B, nie oznacza wcale, jak często się uważa: ?bed and breakfast?, ale pochodzi od nazwiska jej założyciela (Branellec) oraz miasta, w którym powstała (Brest) we Francji.

    Po raz kolejny uczniowie pierwszej klasy w zawodzie hotelarza, przekonali się, jak ważne w tej branży są: jakość, profesjonalna i miła obsługa.

    Opiekunami wycieczki byli nauczyciele przedmiotów zawodowych z hotelarstwa, pani Żaneta Lewandowska oraz pan Mariusz Białkowski.