Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

27 września  od  10.00 do 14.30 na stadionie miejskim w Aleksandrowie Kujawskim, po nerwowym oczekiwaniu na sprzyjającą pogodę,  odbył się w pomyślnych okolicznościach XIV MIĘDZYSZKOLNY FESTYN SPORTOWO-PROFILAKTYCZNY pod hasłem NASTOLATKÓW WYCZYNY BEZ  NARKOTYKÓW, ALKOHOLU I NIKOTYNY.       

   Na zaproszenie  Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 im. mjra  Henryka Dobrzańskiego ?Hubala?   przybyli na stadion uczniowie szkół podstawowych w Służewie,  Stawkach,  Aleksandrowie, Straszewie, Przybranowie oraz ze szkół ponadgimnazjalnych  i ponadpodstawowych w Ciechocinku i Aleksandrowie Kujawskim.

   Od lat celem imprezy jest nie tylko profilaktyka uzależnień, ale również i integracja młodzieży z różnych typów szkół, w tym również (a raczej – zwłaszcza) uczniów niepełnosprawnych, którzy bardzo chętnie i szczególnie radośnie uczestniczyli w wielu konkurencjach.

   Największą sportową niespodziankę rozgrywek sprawiły biegaczki i biegacze, którzy stawili się wyjątkowo licznie na linii startowej, zadając kłam twierdzeniu głoszącemu, że dzisiejsza młodzież  stroni od uprawiania tej dyscypliny.

   Duża część przybyłej na stadion młodzieży wzięła udział w konkurencjach wyczynowych i rekreacyjnych. Wyniki sportowych zmagań  oraz lista sponsorów nagród znajduje się  tutaj.   

    Dziękujemy wszystkim osobom oraz  instytucjom, które przyczyniły się do realizacji festynu .                                                                                                           Tomasz Rychert