Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

Już po raz XV ogłoszono i przeprowadzono w ?Hubalu? Szkolny Konkurs Fotograficzny. Od października uczniowie nadsyłali organizatorom zdjęcia o dowolnej tematyce. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a poziom fotografii był wysoki i wyrównany. Prace uczniów – jak zawsze ? były bardzo zróżnicowane pod względem tematycznym.

     We wtorek 11 lutego 2020 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom. Jury w składzie: Ewa Lichtensztejn, Tomasz Rychert i Mikołaj Werner doceniło w zdjęciach wykonanych przez uczniów przede wszystkim: umiejętność dostrzegania piękna w otaczającym świecie, sposób przedstawienia, ciekawe spojrzenia na obiekty/przestrzeń, światło, barwy i walory estetyczne zdjęć oraz ich różnorodność pod względem pomysłów i tematów.

      Laureaci konkursu to:

I miejsce ? Kamila Wujka z kl. IV TGHE

II miejsce ? Klaudia Królak z kl. I TH p

III miejsce ? Patrycja Miśkiewicz z kl. IV TGHE.

     Wyróżnienia otrzymały: Anita Pietrzak, Dominika Rzepecka i Magda Nowak z kl. IV TGHE, Karolina Ceglarska z kl. III TGH i Roksana Wiśniewska z kl. I THLM.

   Zwycięzcy konkursu oraz uczniowie wyróżnieni w nim otrzymali nagrody książkowe, wszyscy zaś dyplomy upamiętniające udział w tym wydarzeniu. Fotografie wykonane przez uczniów ?Hubala? można podziwiać na wystawie pokonkursowej w holu na I piętrze głównego budynku ZS nr 2 oraz w poniższej galerii.

Organizatorami przedsięwzięcia byli Ewa Lichtensztejn i Tomasz Rychert.