Już po raz osiemnasty uczniowie „Hubala” wzięli udział w Szkolnym Konkursie Fotograficznym. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, a nadesłane zdjęcia dowiodły, że młodzi ludzie są wrażliwi i wnikliwie obserwują otaczające nas zjawiska i zdarzenia. Wśród fotografii dominują nastrojowe pejzaże i zdjęcia ukazujące piękno przyrody. Prace uczniów tradycyjnie są prezentowane na wystawie pokonkursowej w holu na I piętrze szkoły.

Poziom fotografii był wyrównany, wskazanie zwycięzców nie było więc łatwe. Ostatecznie jury wyróżniło 3 autorki: Jessikę Grubińską z kl. IV TH oraz Izabelę Rysio i Magdalenę Rogiewicz z klasy II TGH. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś osoby wyróżnione także karty podarunkowe. Dziękujemy autorom zdjęć za wspaniałe doznania estetyczne. Organizatorzy – Ewa Lichtensztejn i Tomasz Rychert.

GALERIA KONKURSU  zobacz