Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

2 października br. uczniowie pierwszej klasy technikum hotelarskiego wspólnie z opiekunami: p. Żanetą Lewandowską i p. Mariuszem Białkowskim uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej w hotelu AUSTERIA w Ciechocinku. Na początku 5-letniej ścieżki edukacyjnej, warto przyjrzeć się od środka, jak działają i funkcjonują obiekty nastawione na obsługę noclegową oraz świadczące szereg usług dodatkowych związanych z pobytem gości.
         Austeria, jak co roku, życzliwie przywitała naszą młodzież, odkrywając przed nią wszelkie tajniki i szczegóły prawidłowego działania obiektu hotelarskiego.
         Uczniowie miło spędzili czas, wędrując po wszystkich działach hotelu, począwszy od najważniejszego miejsca – recepcji, Spa Wellness, pionów pobytowych, działu gastronomii, obiektów rozrywkowych ( m.in. kortów tenisowych ) i części konferencyjnej hotelu.
         Dziękujemy menadżerowi hotelu, panu Leszkowi Zalewskiemu za okazaną życzliwość i gościnność oraz pani Paulinie Zając za swój czas poświęcony naszym uczniom i przekazaną im wiedzę.

.