Zero waste to kolejna inicjatywa Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Zbiórka rzeczy używanych, ogłoszona przez klub, była okazją do zrobienia porządków w szafach, by nieużywanym przedmiotom dać drugie życie w rękach nowych właścicieli.  Stworzyła także możliwość podzielenia się tym, co ma się w nadmiarze, np. owocami i warzywami, kosmetykami.

25 października przez cały dzień młodzież handlowała ubraniami, książkami i biżuterią „z drugiej ręki”. Można było samodzielnie wykonać bransoletki i pierścionki. Do akcji włączyła się szkolna gastronomia, która serwowała zupy, świeże soki oraz domowe wypieki z warzyw i owoców, które pozyskano podczas zbiórki. Dziewczęta robiły piękne makijaże, malowały paznokcie.

Zero waste to idea, która niesie same korzyści. Po raz kolejny zintegrowała społeczność „Hubala”. Zapewniła dobrą zabawę. Przyniosła zyski, które zostaną przeznaczone na realizację uczniowskich pomysłów.

Akcję zorganizowały i czuwały nad jej przebiegiem panie Joanna Kamińska i Małgorzata Piotrowska.