Nasza szkoła uczestniczy w przedsięwzięciu ?Wszystkie Kolory Świata?. Jest to akcja UNICEF, która już po raz szósty jest przeprowadzana w polskich placówkach edukacyjnych. Ma na celu wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata. W ramach akcji uczniowie własnoręcznie projektują i szyją szmaciane laleczki. Każda z nich  ma nadane imię i przypisany kraj, z którego pochodzi. Wkrótce lalki trafią na aukcję. Uzyskane z niej środki zostaną przeznaczone na zaszczepienie dzieci mieszkających w najbiedniejszych krajach świata, gdzie codziennie zagrażają im takie choroby jak gruźlica, odra, tężec czy polio. Projekt ?Wszystkie Kolory Świata? wspiera Majka Jeżowska, Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF.

W „Hubalu” laleczki wspólnie z uczniami klas pgd uszyły panie: Agnieszka Brzezińska-Nocny, Katarzyna Szczepanowska, Marta Rynicka i Sylwia Garnys.