Życzenia, ciepłe słowa, kwiaty dla nauczycieli… W miłym klimacie przebiegał w „Hubalu” czwartek przed Dniem Edukacji Narodowej. Samorząd uczniowski przygotował dla nauczycieli quiz online, a w szczególny sposób obchodzono to święto w szkole przysposabiającej do pracy. Tu młodzież zaprezentowała występ słowno-muzyczny. Nauczyciele klas sspdp otrzymali pamiątkowe upominki wykonane przez uczniów wspólnie z nauczycielami. Na koniec wszyscy wspólnie zatańczyli taniec w kręgu, przekazując sobie pozytywną energię. Wydarzenie przygotowały panie: Ewa Rogozińska, Elżbieta Idziak Szymańska i Renata Krzemińska.

Uwieńczeniem obchodów święta edukacji w „Hubalu” był uroczysty obiad dla nauczycieli i pracowników szkoły w restauracji „Tara”. Podczas gali pan dyrektor Michał Wilniewczyc wręczył nagrody za wybitne zasługi i rzetelną pracę. W tym roku otrzymali je panie i panowie: M.Białkowski, B. Borowicka, M. Drążkiewicz, S. Garnys, A. Harbart, E.Idziak Szymańska, P. Kotowicz, R. Krzemińska, J. Lewandowska , R. Maliszewska, E. Różańska, A. Wilniewczyc  i E.Wawrzyńczak. Wcześniej Nagrodę Starosty otrzymali  M. Czerwińska i M. Wilniewczyc.