Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

         21.05.2024 uczniowie „Hubala” – szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy i szkoły branżowej nr 3 pod opieką pań  Sylwii Garnys i Elżbiety Idziak-Szymańskiej po raz pierwszy brali udział w XIV Kujawsko -Pomorskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Grudziądzu. W zawodach brało udział 14 drużyn, które podzielono na grupy uwzględniające możliwości psychofizyczne zawodników. Nasi zawodnicy i zawodniczki wykazali hart walki i każdy z osiągnął wynik na podium w takich kategoriach, jak pchnięcie kulą, skok w dal oraz biegi na 100, 200 i 400 metrów.

        Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Trzech uczniów: Dominik Dwojak, Sylwester Kwaśny i Krzysztof Szwanke będzie reprezentować nasze województwo na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w Kielcach w dniach 05-07.07.2024r.

        Serdecznie dziękujemy pani Lidii Tokarskiej – Staroście Aleksandrowskiemu za życzliwość i umożliwienie wyjazdu naszym podopiecznym. Zawody dostarczyły uczniom wielu pozytywnych wrażeń i sportowych emocji.