Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego "Hubala"

      W nocy z 01 na 02 marca 9 uczniów szkoły przysposabiającej do pracy w „Hubalu” pod okiem nauczycieli – pań E. Idziak – Szymańskiej i S. Garnys uczestniczyło w II edycji projektu pt. „Noc w szkole – szkoła przyjazna zdrowemu żywieniu i aktywności fizycznej”. Głównym zadaniem tego przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego odżywiania wśród uczniów.

      Od godziny 16.00 budynek szkoły został zamknięty, a wszyscy uczestnicy projektu pochłonięci byli przygotowywaniem wybranych potraw, którymi były sałatki ze świeżymi warzywami, sernik – fit, sałatka makaronowa, naleśniki oraz wiele innych przekąsek. O godz. 19.00 wszyscy uczestnicy zjedli kolację, po której przygotowano się do zajęć sportowych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podchodzili do powierzonych im zadań i obowiązków, doceniali możliwość wspólnego, atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego od zajęć szkolnych. Byli zadowoleni ze zdobytych umiejętności i przyjemnie zmęczeni.

        O godzinie 10.30 rano drzwi szkoły zostały otwarte i uczniowie pełni pozytywnych wrażeń i zdobytych doświadczeń mogli bezpiecznie wrócić do domów.